5 gru

Wspomaganie sportowe

Od wielu lat sportowcy pomagają sobie odżywkami i dopingiem, aby nieustannie iść do przodu i szlifować swoje rezultaty. Nawet Ci, którzy nie biorą, a są na światowym poziomie, również je przyjmują, tylko się do tego nie przyznają.
Niedrogie suplementy to trochę jak rosyjska ruletka, nigdy nie ma gwarancji na co trafisz. Osobiście uważam, że najlepiej kupować odżywki, których producent jest już jakiś czas w sprzedaży. Dlatego, ponieważ mamy wówczas dość prawdopodobieństwo, że nie dosypują do tych proszków podejrzanych składników. Jeżeli chodzi już o cenę, to takie firmy jak TREC, OLIMP czy FA mają stosunkowo zbliżone ceny, różnica między tym samym produktem, czyli chociażby kreatyną monohydrat to kilka złotych. Również jeżeli chodzi o recepturę i skuteczność to wszystko jest do siebie bardzo zbliżone, tak naprawdę co kupicie to na Was zadziała, lub nie.
To czy coś na Was zadziała zależy też od waszego organizmu a nie od jakości produktu, który bierzecie. Jednak zapewniam, że jeżeli będziecie dostatecznie regularnie ćwiczyć i pilnować diety, to dowolny suplement z tych wyżej zaproponowanych firm jakoś pozytywnie na Was zadziała, a to jak bardzo to już kwestia przypadkowa. Z drugiej strony nie ma sensu wyobrażać sobie nie wiadomo jakich rezultatów, w końcu to tylko suplementy diety mimo wszystko.
Hormon wzrostu, to produkt, który jest wytwarzany w naszym organizmie, konkretnie w przysadce mózgowej, niektórymi zachowaniami żywieniowymi można podnieść jego stężenie o kilka procent, co przyczyni się do zwiększonych przyrostów. Jest również możliwość zakupienia tego produktu w postaci płynnej do podania w formie zastrzyków.