26 lis

Spis przykładowych ćwiczeń

Zbliża się lato, a Ty ciągle jeszcze nie masz zgrabnej sylwetki tak znakomitej, aby pokazać się innym na plaży. Wszyscy z nas chcieliby się dobrze prezentować, zatem jeśli ty także chcesz wyglądać naprawdę niesamowicie albo starasz się osiągnąć idealną sylwetkę oraz kształt ciała, to zdecydowanie znajdujesz się w idealnym miejscu! Posiadamy na to kilka rozwiązań i metod. Miej na uwadze jednak ważne, aby wówczas pić niemałą wcale ilość płynów, możesz opcjonalnie też dodawać do niej zieloną limonkę. Chcę zaproponować więc przykładowe trzy sposoby, by pozyskać idealne ciało.

1. Pomyśl o jadłospisie
To ważne co przekazujesz własnemu ciału, z tego przecież przede wszystkim zyskujesz energii. Spisz najlepiej listę tego, co nierzadko jesz a co rzadko albo w ogóle. Warto byś uzupełnił niedobory i zbilansował swoją dietę. Bez wątpliwości dostosowując ją do wymagań twoich zapotrzebować energetycznych.

2. Regularność.
Istotne jest byś był wytrwały, w swoim postanowieniu i regularnie troszczył się o swoją dietę i o systematyczność wykonywanych ćwiczeń.

3. Ćwiczenia na rzeźbę.
Ważne byś na początku zdecydował się czy potrzebujesz pozbyć się jakiś zbędnych kilogramów tłuszczu. Jeśli tak to radzę rozpocząć od ćwiczeń i aktywności przyspieszających metabolizm. Mogą być to np.: biegi, jazda na rowerze, jazda na rolkach lub zumba. Jeśli jednak potrzebujesz wyeksponować swoje mięśnie i nie posiadasz komórek tłuszczowych, to wykonuj te ćwiczenia.
1. Pompki – przede wszystkim sprawa jest wokół tego, by jak najdłużej je wykonywać. Podpór z nogami i rękami wyprostowanymi doskonale oddziałuje na pracę mięśni przedniej części tułowia pleców, pośladków, jak i rąk.
2. Przechodzenie z podporu gdzie mamy ręce w pozycji wyprostnej do podporu o ugiętych rękach.
3. Brzuszki.
Tutaj im więcej rodzajów tym lepiej. Skośne, zwykłe itd.
4. Przysiady. Mogą być z obciążeniami. doskonale oddziałują na pracę mięśni pośladkowych oraz ud.